Wybierz rodzaj realizacji:

Wentylacje Klimatyzacje Ogrzewanie Izolacje techniczne Dla domu Dla przemysłu

Klimatyzacja do domu i firmy WolsztynZastanawiasz się nad wyborem firmy, która zamontuje efektywną instalację klimatyzacji w Twoim domu lub firmie? Znakomicie trafiłeś – od lat specjalizujemy się w montażu oraz serwisie klimatyzacji w budynkach jednorodzinnych, mieszkaniach oraz obiektach przemysłowych.   Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. 

Dlaczego warto zamontować klimatyzację?


Co raz więcej osób zauważa, że wysokie temperatury podczas letnich upałów z roku na rok stają się co raz intensywniejsze. Okresy upału są co raz dłuższe, a maksymalne temperatury co raz wyższe. Zbyt wysoka temperatura sprawia, że szybciej się męczymy oraz mamy trudności z koncentracją. Z kolei gorące noce sprawiają, że trudno jest się solidnie wyspać, wypocząć.  Województwo dolnośląskie jest najcieplejszym regionem w kraju, dlatego to właśnie tutaj najczęściej montuje się instalacje klimatyzacji. 

Sprawnie funkcjonująca klimatyzacja przyczynia się do lepszej wydajności w pracy. Każdy z nas wie jak bardzo pożądany jest przyjemny chłód w gorący dzień – zwłaszcza jeśli pracujemy fizycznie lub wykonujemy jakieś siłowe prace w domu. Warto także wiedzieć, że klimatyzator może być przydatny nie tylko w okresie letnim. W chłodniejsze dni możemy go wykorzystywać do szybkiego podgrzania powietrza w pomieszczeniu, w którym jest on zamontowany. Nowoczesne klimatyzatory są wyposażane także w inne bardzo praktyczne funkcje takie jak: oczyszczanie powietrza (przydatne w dużych miastach, gdzie jest problem ze smogiem oraz dla alergików), nawilżanie powietrza, jonizację powietrza, sterowanie wifi oraz z aplikacji mobilnej. 

Serwis klimatyzacji w Wolsztynie


Oferujemy profesjonalne usługi serwisowe klimatyzatorów marek: LG, Mitsubishi, Samsung oraz Fujitsu. Dzięki korzystaniu ze szkoleń organizowanych przez w/w wymienionych producentów możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Oferujemy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny. Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.