Wybierz rodzaj realizacji:

Wentylacje Klimatyzacje Ogrzewanie Izolacje techniczne Dla domu Dla przemysłu

Klimatyzacja domowa oraz przemysłowa Strzelin


Poszukujesz firmy, która specjalizuje się w montażu instalacji klimatyzacji w Strzelinie oraz okolicach? Znakomicie trafiłeś! Od lat specjalizujemy się w sprzedaży, montażu oraz serwisie klimatyzacji domowych oraz przemysłowych. 

Dlaczego klimatyzacja w domu staje się co raz chętniej podejmowaną inwestycją? Otóż szczególnie w okresie letnich upałów, wysokie temperatury w mieszkaniu mogą znacząco utrudniać codzienne funkcjonowanie. Sprawnie funkcjonująca klimatyzacja pomaga nie tylko w pracy, optymalna temperatura jest potrzebna także do prawidłowego odpoczynku i regeneracji nocnej. Zbyt wysoka temperatura powietrza nie sprzyja bowiem wysypianiu się. Z drugiej strony nawet już nieznacznie schłodzone powietrze w sypialni sprawia, że nawet gorącego lata budzimy się rześcy i wypoczęci. Co ciekawe klimatyzator może być wykorzystywany także poza sezonem letnim, w celu szybkiego podgrzewania powietrza w pomieszczeniu, w którym jest zainstalowany. 

Od lat montujemy najróżniejsze instalacje klimatyzacji w okolicach Wrocławia, także w Strzelinie i okolicznych miejscowościach. Specjalizujemy się w doborze nawet bardzo zaawansowanych i nietypowych instalacji. Jeśli zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniego klimatyzatora do swojego mieszkania lub firmy, serdecznie zapraszamy do kontaktu. 

Serwis klimatyzacji w Strzelinie

Oferujemy autoryzowany serwis klimatyzatorów marek: Samsung, LG, Fujitsu oraz Mitsubishi. Regularnie korzystamy z organizowanych przez w/w producentów szkoleń, tak by móc zapewnić Państwu usługi na najwyższym poziomie. Zapewniamy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny. Nasi klienci chętnie korzystają z wprowadzonego przez nas systemu sms przypominającego o terminach niezbędnych przeglądów serwisowych.