Wybierz rodzaj realizacji:

Wentylacje Klimatyzacje Ogrzewanie Izolacje techniczne Dla domu Dla przemysłu

Klimatyzacja domowa oraz przemysłowa Brzeg


Potrzebujesz firmy, która realizuje montaż klimatyzacji w miejscowości Brzeg oraz okolicach? Znakomicie trafiłeś! Od lat specjalizujemy się w sprzedaży, montażu oraz serwisie klimatyzacji domowych oraz przemysłowych w okolicach Wrocławia. 

Ze względu na uciążliwe letnie upały co raz więcej osób decyduje się na montaż w swoim domu lub mieszkaniu wydajnych klimatyzatorów. Te zaawansowane urządzenia pozwalają na szybką zmianę temperatury w pomieszczeniach, w których się znajdują. Dzięki temu możliwe jest stałe utrzymywanie w budynku optymalnej dla nas temperatury nawet wtedy, gdy za oknem mamy do czynienia z bardzo wysoką temperaturą. Co ciekawe, klimatyzator jest przydatny nie tylko w okresie południowych maksymalnych temperatur. Sprawnie działające urządzenie zapewnia także przyjemny chłód w godzinach nocnych, dzięki czemu łatwiej jest dobrze wypocząć podczas snu. 

Klimatyzatory oprócz podstawowej funkcji schładzania powietrza mogą realizować także inne cele. Większość klimatyzatorów ma także wbudowaną funkcję podgrzewania powietrza – jest to bardzo praktyczne, gdy jesienią lub wiosną trafią się chłodniejsze dni, a podstawowa instalacja grzewcza w mieszkaniu jest wyłączona. Klimatyzator może bardzo szybko podgrzać powietrze w pomieszczeniu do zadanej temperatury. Inne bardzo przydatne funkcjonalności uwzględniane przez producentów nowoczesnych klimatyzatorów to m.in.: jonizacja powietrza, filtrowanie powietrza, łączność wifi. 

Serwis klimatyzacji w Brzegu i okolicach


Nie tylko projektujemy oraz montujemy instalacje klimatyzacji. Każdego roku korzystamy ze specjalistycznych szkoleń, dzięki którym możemy zaoferować profesjonalną obsługę już funkcjonujących klimatyzatorów marek Samsung, Mitsubishi, Lg oraz Fujitsu. Oferujemy autoryzowany serwis urządzeń w/w marek. Realizujemy naprawy i przeglądy gwarancyjne oraz pogwarancyjne. Wspieramy zarówno proste instalacje domowe jak i zaawansowane systemy klimatyzacji w firmach oraz dużych obiektach przemysłowych.