Co oferujemy?

Zajmujemy się montażem wszystkich typów wentylacji. Wykonujemy wentylację typową nawiewno-wywiewną, oraz wentylacje specjalistyczne, jak odciągi miejscowe, stanowiskowe, maszyn i urządzeń przemysłowych, sale operacyjne, szpitale. Montaż central oraz automatyk do central. Jesteśmy serwisem fabrycznym urządzeń firmy Salda. Prowadzimy montaż instalacji jak i jej utrzymanie i sprawność w okresie eksploatacji.Dlaczego Thermotronic?


 

Nadzór kadry inżynierskiej

 

Pewna i solidna współpraca

 

Serwis i utrzymanie urządzeń

 

Regulacje i pomiary

Wykonujemy

  • Montaż i izolacja kanałów wentylacyjnych
  • Montaż central i automatyki
  • Montaż armatury wentylacyjnej, tłumiki, regulatory przepływu, anemostaty
  • Dokumentacja powykonawcza
  • Pomiary

Realizacje

W ciągu ostatnich lat zrealizowaliśmy wiele inwestycji na terenie całej Polski. Poniżej kilka przykładów.

WSZYSTKIE REALIZACJE

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Napisz do nas lub zadzwoń.

Napisz do nas

Wentylacja przemysłowa Wrocław - dlaczego potrzebna

Do pomieszczeń przemysłowych, w których każdego dnia przebywa duża liczba pracowników i odbywa się wiele procesów produkcyjnych, trzeba dostarczyć tlen, odprowadzić dwutlenek węgla i usunąć z nich wszystkie szkodliwe opary. Powietrze we wnętrzach fabryk jest zawilgocone już przez samo oddychanie znajdujących się w nich ludzi, a oprócz tego odbywają się tam najczęściej jeszcze procesy produkcyjne, podczas których wydzielane jest dodatkowe ciepło i para wodna. Gdyby nie wentylacja - wszelka wilgoć dostałaby się do ścian i stropów budynku. Wilgoć i ciepło natomiast bardzo sprzyjają namnażaniu się pleśni, grzybów. System wentylacji przemysłowej, który dostarcza świeżego powietrza, a odprowadza zużyte jest niezbędny, aby tego uniknąć. Oprócz tego, w pomieszczeniach gromadzi się kurz, a podczas sprzątania używane są środki czyszczące, więc opary chemikaliów również pozostają w powietrzu. W niewentylowanych pomieszczeniach gromadzą się wirusy i bakterie. Sprawnie funkcjonujący system wentylacji jest po prostu konieczny.

Wentylacje specjalistyczne

Specjalizujemy się w montażu każdego rodzaju wentylacji przemysłowej. Zakres naszych prac obejmuje również instalację wentylacji specjalistycznej. Zalicza się do niej m.in. odciągi stanowiskowe, miejscowe, odciągi maszyn oraz urządzeń przemysłowych. Sprawnie działająca wentylacja jest szczególnie istotna we wszystkich zakładach przemysłowych, ponieważ mocno ogranicza emisję zanieczyszczeń i chroni zdrowie pracowników. Jest niezbędna do usuwania takich zanieczyszczeń jak m.in. opary spawalnicze, pyły, cząstki stałe, włókna, mgła olejowa. W budynkach przemysłowych w zależności od rodzaju produkcji, montuje się np. wentylację ogólną nawiewno-wywiewną (wyporową lub mieszającą), instalacje centralne do obsługi kilku-kilkunastu stanowisk, maszyn lub urządzeń oraz specjalistyczne urządzenia stanowiskowe przeznaczone do obsługi jednego lub kilku stanowisk pracy. Urządzenia wywiewnej wentylacji posiadają różne rodzaje zakończeń (tzw. elementów odsysających) tj. okapy, ssawki czy odciągi brzegowe. Należy wiedzieć, że wentylacja miejscowa nie może zastąpić ogólnej wentylacji pomieszczenia - jest jej uzupełnieniem.

Wentylacje przemysłowe - serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Oferujemy profesjonalny serwis wentylacji przemysłowej. Zapewniamy naprawę oraz przegląd wszystkich typów urządzeń wentylacyjnych zarówno w czasie trwania gwarancji producenckiej, jak i po jej zakończeniu. Doświadczeni fachowcy i nowoczesny sprzęt sprawia, że wykonujemy nawet najbardziej skomplikowane zlecenia bardzo sprawnie i szybko. Wszystkie urządzenia, które montujemy posiadają czas trwania oraz warunki gwarancji określone przez producenta. Warto wiedzieć, że uprawnienia dla klienta wynikające z tytułu gwarancji na urządzenia wentylacji przemysłowej automatycznie wygasają, jeżeli wada powstała wskutek zwarcia instalacji elektrycznej, błędnie przeprowadzonej instalacji systemu bądź też była spowodowana użytkowaniem produktu niezgodnie zaleceniami zawartymi w instrukcji. Gwarancja nie jest ważna także w przypadku, gdy urządzenia nie można zidentyfikować po numerze seryjnym lub kodzie kreskowym, a także w momencie, gdy okaże się, że produkt posiada uszkodzenia mechaniczne.